English Tests Online Jednoduché otestovanie znalostí anglického jazyka

Je to ZADARMO?

Áno, všetky služby na portáli English Tests úplne bez poplatkov.

Môžete zadarmo otestovať svoje znalosti angličtiny, vďaka testom sa zlepšovať a zároveň sa aj učiť. Môžete zadarmo organizovať výučbu angličtiny vo svojej triede alebo si naplánovať testy pre svoju vlastnú potrebu. Tiež môžete zadarmo vytvárať testy pre svojich študentov, školu alebo pre širokú verejnosť. Všetky tieto služby nie sú spoplatnené a nebude tomu tak ani v budúcnosti!

Preto je pre vás výhodné si vytvoriť vlastný účet. Uvidíte tu výsledky vami absolvovaných testov vrátane získaných certifikátov. Môžete sa pozrieť, kde ste urobili chybu, naplánovať si ďalšie testy naplánovať si ďalšie testy. Stačí sa len zaregistrovať a zistiť, aké všetky možnosti portál English Tests ponúka.

Ak by ste mali k tomuto testovaciemu portálu akékoľvek otázky, pripomienky alebo nápady na vylepšenie, tak nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@english-test-online.com alebo telefónnom čísle +420 270 005 525. Budeme radi za každú spätnú väzbu či nápad, ktorý pomôže vám aj ostatným vo výučbe anglického jazyka.