English Tests Online Jednoduché otestovanie znalostí anglického jazyka

Najčastejšie otázky a odpovede

Je to naozaj zadarmo?

Odpoveď: Áno, celý portál English Tests Online je zadarmo. Je zdarma pre študentov, ktorí sa chcú otestovať, pre učiteľov, ktorí chcú plánovať výučbu študentom, aj pre autorov testov.

Prečo musím pri registrácii zadávať dátum narodenia?

Odpoveď: Ak je k testu priradený certifikát, tak osobu, na ktorú má byť certifikát vystavený, nestačí identifikovať iba podľa mena a priezviska, ale dôležitým údajom je tu aj dátum narodenia. Ak však nemáte o vystavované certifikáty záujem, tak svoje dátum narodenia pri registrácii zadávať nemusíte.

Koľko môžem vytvoriť vlastných testov?

Odpoveď: Počet nie je nijako obmedzený. Môžete vytvárať ľubovoľné množstvo testov. Ak ich máte viac, potom odporúčame, aby ste nás kontaktovali - pomôžeme vám s rýchlou prípravou a v prípade záujmu aj s propagáciou testov.

Môžem do otázok vkladať obrázky alebo nahrávky na počúvanie?

Odpoveď: Áno, do každej otázky je možné vložiť obrázok aj zvukovú nahrávku vo formáte MP3. Môžete dokonca označiť, či je nahrávka vytvorená rodeným hovorcom.

Mám pripravené testy v Exceli alebo Wordu - ako ich efektívne prevediem do testovacieho prostredia?

Odpoveď: Pretože každý používa iný formát pre nachystanie vlastných testov, optimálnou cestou je napísať na spoluprace@english-test-online.com

Ak by ste mali k tomuto testovaciemu portálu akékoľvek otázky, pripomienky alebo nápady na vylepšenie, tak nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@english-test-online.com alebo telefónnom čísle +420 270 005 525. Budeme radi za každú spätnú väzbu či nápad, ktorý pomôže vám aj ostatným vo výučbe anglického jazyka.