English Tests Online Jednoduché otestovanie znalostí anglického jazyka

Pre učiteľov

Zdravíme učiteľov, pedagógov, profesorov a všetkých ostatných, ktorí sa rozhodli mať čo dočinenia s anglickým jazykom!

Čo vám portál English Tests prináša?

Zjednoduší vám výučbu! Áno, tento testovací portál vám zjednoduší život. Pýtate sa ako?

Určite veľmi dobre poznáte ako je koľkokrát ťažké naučiť žiakov základnú gramatickú poučku, napríklad tvary slovesa "byť". A preto sme pre vás rovno pripravili testy na toto sloveso, ktoré nielen že otestujú žiaka z danej problematiky, ale tiež mu vysvetlia, prečo je daná odpoveď dobrá či zlá a aký je správny tvar.

A ako žiakov donútiť, aby si látku zapamätali? Jednoducho. Test na danú látku má nachystaných napríklad 25 otázok a každá otázka má až 5 rôznych možností odpovedí. Pre žiakov ale vygenerujete test, ktorý bude obsahovať len 15 otázok a 3 odpovede. Pri každom generovaní testu sa zamiešajú ako otázky, tak aj odpovede, takže z jedného testu vám vznikne niekoľko rôznych kombinácií, ktoré budú vyzerať ako nový test, ale pritom sa budú týkať stále rovnakej problematiky. Navyše sa vám výsledky tejto "päťminútovky" uložia do záznamového hárku vo vašom profile a to aj s hodnotením každého žiaka.

Ako teda na to?

Vytvorte si účet učiteľa - kliknite prosím tu. Zároveň máte prednastavenú možnosť, že môžete byť aj autorom testov.
Po registrácii si môžete založiť vašu vlastnú triedu a hneď jej naplánovať prvý test!

Ak by ste si s niečím nevedeli rady, tak sme pre vás pripravili návody, ako na to.

Tip pre vás: zaraďte do triedy aj seba a urobte si test tiež. Získate tým prehľad, ako to funguje a časom sa naučíte využívať ďalšie možnosti tohto portálu (např. vytváranie testov pre vaše potreby alebo budete s English Tests užšie spolupracovať a budete tvoriť testy nielen pre vašu školu, ale aj pre širokú verejnosť).

Výhody:

  • jednoduché použitie
  • rýchle otestovanie celej triedy
  • automatické vyhodnotenie
  • test je zároveň učiacim prostriedkom
  • ušetrenie času s opakovaním látky
  • testy pre všetkých bez ohľadu na mieru vedomostí

Ak by ste mali k tomuto testovaciemu portálu akékoľvek otázky, pripomienky alebo nápady na vylepšenie, tak nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@english-test-online.com alebo telefónnom čísle +420 270 005 525. Budeme radi za každú spätnú väzbu či nápad, ktorý pomôže vám aj ostatným vo výučbe anglického jazyka.

Plánovať či tvoriť nové testy je jednoduché.

Stačí sa zaregistrovať a začať…
Registrovať zadarmo