English Tests Online Jednoduché otestovanie znalostí anglického jazyka

Pre žiakov

Vítame vás v systéme pre testovanie znalostí anglického jazyka žiakov a študentov. Na rozdiel od školy si môžete tieto testy prechádzať kdekoľvek a kedykoľvek sa vám zachce, ľubovoľne opakovať a pritom byť v pohode a bez stresu, pretože tu vás za zlé výsledky nikto kárať nebude, ani to neovplyvní vašu výslednú známku na vysvedčení. Skôr naopak, vďaka precvičovaniu si svoje znalosti angličtiny môžete jedine zlepšiť!

Ako na to?

Testovanie je veľmi jednoduché - vyberte si test (môžete si zvoliť zo zoznamu alebo vyhľadať podľa vami zadaných kritérií), následne ho spustite a odpoviete na otázky. Po dokončení testu sa môžete pozrieť na to, ako ste dopadli!

Čo mi to prinesie?

Záleží na tom, aký test si spustíte. Ak si spustíte zatrieďovací test (English Level Test), potom zistíte, na akej úrovni je vaša angličtina z hľadiska znalostí gramatiky. Ak si spustíte test ako je napríklad na precvičenie slovesa "to be", potom zistíte nielen rozsah svojich znalostí v takto úzkej oblasti, ale zároveň vám tento test pomôže sa danú problematiku naučiť - po dokončení testu si môžete zobraziť výsledky, kde pri každej odpovedi nájdete vysvetlenie prečo je zrovna vami zvolená možnosť správna alebo zlá a v prípade zle zvolenej odpovede je zobrazené aj správne riešenie.

Získajte certifikát!

Niektoré testy vám pri dosiahnutí určitého počtu bodov / percentuálnej úspešnosti umožní získať certifikát. Napríklad, ak sa v English Level Test dostanete aspoň na základnú úroveň (získate 4 body z 50), tak certifikát získate. Môžete ho potom odoslať na svoj e-mail alebo napríklad zdieľať s priateľmi na Facebooku.

Chcem sa pozrieť na svoje výsledky neskôr…

Všetky testy sa ukladajú v rámci vášho účtu. Môžete sa prihlásiť priamo cez tento testovací systém, Facebook, alebo cez váš účet na Zozname či Googli. Ak si chcete vytvoriť účet priamo v tomto testovacom systéme, tak sa stačí zaregistrovať.

Ak by ste si nevedeli s registráciou rady, tak pre vás máme návod.

Tip: Test môžete absolvovať nielen na počítači či notebooku, ale aj na tablete alebo smartfóne! Stačí vám pripojenie k internetu;-)

Ak by ste mali k tomuto testovaciemu portálu akékoľvek otázky, pripomienky alebo nápady na vylepšenie, tak nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese info@english-test-online.com alebo telefónnom čísle +420 270 005 525. Budeme radi za každú spätnú väzbu či nápad, ktorý pomôže vám aj ostatným vo výučbe anglického jazyka.