English Tests Online Jednoduché otestování znalostí anglického jazyka

Dejte svým žákům možnost vyzkoušet si státní maturitu nanečisto

Po dohodě s CERMATEM jsme převedli maturitní testy z angličtiny z posledního ročníku maturitní zkoušky do online systému, kde je možné si vyzkoušet pouze subtest "čtení a jazyková kompetence". Pro poslechovou část je prostředí tohoto webu nevyhovující.

Při převodu testů do digitální podoby došlo k určitým modifikacím typů úloh a jejich zadání. Obsah a forma uvedených testů 100% neodpovídá jejich oficiální verzi od CERMATU (tu můžete nalézt zde). Naším cílem bylo umožnit budoucím maturantům vyzkoušet si závěrečnou zkoušku nanečisto a jejich učitelům dát nástroj, který jim pomůže v přípravě jejich studentů a zároveň jim usnadní práci a ušetří čas.

Zajímáte se aktivně o kvalitu přípravy vašich studentů?

Maturita z anglického jazyka - třídní učitel

-  Na výsledcích mých studentů mi opravdu záleží
-  Vítám možnost otestovat žáky nanečisto
-  Chci automatické vyhodnocování testů a přehledný monitoring aktivit
-  Mám zájem o zlepšení kvality výuky pomocí bezplatných prostředků
-  Úspěch svých studentů považuji i za svůj úspěch
Registrovat zdarma
Skvělé… Přidejte se k ostatním moderním učitelům - testujte, plánujte,
sledujte výsledky a tvořte testy pro potřeby vlastní, ale i ostatních.

Nebo se řadíte k pasivním učitelům?

Patříte spíše ke konzervativní skupině vyučujících? V tom případě se alespoň svým studentům o tomto testovacím portále zmiňte, aby měli možnost si ho vyzkoušet a využít podle svých možností a zapálení do výuky anglického jazyka. Na úvodní stránce www.english-test-online.com stačí do vyhledávání zadat heslo "maturita" nebo použít filtr "Maturita" na seznamu testů, pustit si test a hned po jeho dokončení vidíte výsledek.

Pokud vás toto téma zaujalo a nejste si jisti, jak s tím naložit dál, tak jsme vám k dispozici na e-mailu maturita@english-test-online.com.