English Tests Online Jednoduché otestování znalostí anglického jazyka

Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ)

Je to opravdu zdarma?

Odpověď: Ano, celý portál English Tests Online je zdarma. Je zdarma pro studenty, kteří se chtějí otestovat, pro učitele, kteří chtějí plánovat výuku studentům, i pro autory testů.

Proč maturitní testy nevypadají přesně jako testy od CERMATU

Odpověď: Maturitní testy obsahují otázky, zadání i nahrávky jako maturitní testy od CERMATU. Některé provedení otázek je mírně odlišné, aby byl testovací portál co nejjednodušší.

Proč musím při registraci zadávat datum narození?

Odpověď: Pokud je k testu přiřazen certifikát, tak osobu, na kterou má být certifikát vystaven, nestačí identifikovat pouze podle jména a příjmení, ale důležitým údajem je zde i datum narození. Pokud však nemáte o vystavované certifikáty zájem, tak své datum narození při registraci zadávat nemusíte.

Kolik mohu vytvořit vlastních testů?

Odpověď: Počet není nijak omezen. Můžete vytvářet libovolné množství testů. Pokud jich máte více, pak doporučujeme, abyste nás kontaktovali – pomůžeme vám s rychlou přípravou a v případě zájmu i s propagací testů.

Mohu do otázek vkládat obrázky nebo nahrávky k poslechu?

Odpověď: Ano, do každé otázky lze vložit obrázek i zvukovou nahrávku ve formátu MP3. Můžete dokonce označit, zda je nahrávka vytvořena rodilým mluvčím.

Mám připravené testy v Excelu nebo Wordu – jak je efektivně převedu do testovacího prostředí?

Odpověď: Protože každý používá jiný formát pro nachystání vlastních testů, optimální cestou je napsat na spoluprace@english-test-online.com.

Pokud byste měli k tomuto testovacímu portálu jakékoliv dotazy, připomínky nebo nápady na vylepšení, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@kvintech.cz nebo telefonním čísle 270 005 525. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu či nápad, který pomůže vám i ostatním ve výuce anglického jazyka.