English Tests Online Jednoduché otestování znalostí anglického jazyka

Novinky na portále English Tests

15 Červenec 2015

Spuštění ruské verze

Spustili jsme ruskou verzi online testovacího portálu English Tests Online. I u této jazykové mutace najdete stejné funkce jako u ostatních jazykových verzí - můžete tedy testovat své znalosti angličtiny, plánovat testy sobě nebo i ostatním, či vytvářet nové testy.

Stále pracujeme na novém obsahu a zlepšujeme funkcionalitu, aby vám tento portál posloužil co nejlépe. Za každý nový test nebo zpětnou vazbu od vás budeme rádi.

12 Červen 2015

English Level Test překročil další tisícovku

Jsme velmi rádi, že se vám tento testovací portál líbí a že jej opravdu využíváte. Svědčí o tom nejen množství zaregistrovaných uživatelů, ale především počty spuštění jednotlivých testů. Rozřazovací test English Level Test si vyzkoušelo již více než 3 000 zájemců o zjištění své úrovně znalostí angličtiny.

Tip: Vytvářejte testy vlastní a procvičujte si tak oblasti, které vám dělají problémy. Buďte sám sobě učitelem a plánujte si testy každý den.

1 Červen 2015

Spuštění anglické verze

Od dnešního dne je k dispozici i anglická verze testovacího portálu English Tests Online. Najdete tu veškerou funkcionalitu jako u české verze tohoto webu. Tato jazyková verze slouží především pro autory a učitele, pro které je angličtina rodným jazykem. Používat ji však mohou i všichni ostatní ;-)

Velmi oceníme vaši iniciativu při vytváření nových testů a také zpětnou vazbu, pokud narazíte na nějakou chybku nebo budete mít nápad na vylepšení.

12 Květen 2015

Spuštění slovenské verze

Od dnešního dne je k dispozici i slovenská verze testovacího portálu English Tests Online. Najdete tu veškerou funkcionalitu jako u české mutace tohoto webu, jsou přeloženy i některé jazykově závislé testy. Postupně budeme doplňovat další testy a snažit se o to, abyste tu našli vše, co potřebujete.

Velmi oceníme vaši iniciativu při vytváření nových testů a také zpětnou vazbu, pokud narazíte na nějakou chybku nebo budete mít nápad na vylepšení.

4 Květen 2015

Již 100 dostupných testů

Společně s vaší vlastní iniciativou při vytváření nových testů může portál English Tests Online nabídnout svým návštěvníkům již více než 100 aktivních testů. Dostupné jsou různé typy testů, na různé gramatické jevy a nyní již ve třech jazykových mutacích - v angličtině, češtině a slovenštině.

Věříme, že oblíbenost tohoto testovacího systému bude stoupat a za chvíli se nám společnými silami podaří dosáhnout dalšího historického milníku.

8 Duben 2015

Jednání s Cermatem

Z jednání vyplynulo, že námi publikovaná forma testů nevyhovuje metodikám, které se provádí u státních maturit. Všechny původní verze testů musely být staženy. Dostali jsme možnost publikovat jen testy zveřejněné na webu www.novamaturita.cz a to subtest "čtení a jazyková kompetence".

Nezbývá než respektovat autorská práva a názor, který CERMAT zastává. Omlouváme za vzniklé komplikace a přejeme všem hodně úspěchů u nadcházejících maturit.

21 Březen 2015

Dosažení dalšího milníku

První jarní den je za námi a s ním i další milník v historii tohoto online testovacího portálu. Velký rozřazovací test (English Level Test) si vyzkoušelo již více než 2 000 uživatelů.

Velice si vážíme vašeho zájmu a stále pracujeme na tom, aby tato nekomerční služba přinášela stále něco nového a co nejlépe posloužila právě vám. Za každou zpětnou vazbu nebo nápad na vylepšení budeme rádi. Kontaktovat nás můžete na e-mailu nebo telefonním čísle uvedeném na stránce Kontakt.

19 Březen 2015

Stažení maturitních testů

Na žádost CERMATU jsme dnes z portálu English Tests stáhli téměř všechny maturitní testy od tohoto autora. Budoucnost digitální podoby těchto testů je momentálně v jednání.

Upozornění: Maturitní testy uveřejněné na portálu English Tests slouží pouze jako pomůcka pro přípravu k maturitní zkoušce z angličtiny. Z důvodu převedení do digitální podoby došlo k určité modifikaci, zadání úloh a typy cvičení tak 100% neodpovídají oficiální podobě maturitních testů od CERMATU.

8 Únor 2015

1000 spuštění Level testu

Velký rozřazovací test English Level Test překročil tisícovou hranici - již více než tisíc uživatelů tohoto portálu se nechalo otestovat Velkým rozřazovacím testem, aby zjistili, jak jsou na tom s anglickým jazykem a na jaké úrovni jsou jejich znalosti.

Děkujeme za váš zájem o anglický jazyk a přejeme vám hodně úspěchů ve zdokonalování vašich znalostí. Pokud byste měli jakékoliv připomínky k danému portálu nebo nápad na vylepšení, tak nás neváhejte kontaktovat.

17 Leden 2015

První maturitní testy

Na základě podkladů od Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání jsme pro vás připravili již první verze maturitních tesů z angličtiny. Převedli jsme "pasivní" papírovou formu do interaktivní digitální podoby, která vám umožní se hned po dokončení testu podívat, kde přesně jste udělali nebo neudělali chybu.

Pokud se tedy letos chystáte k maturitě z tohoto cizího jazyka, tak neváhejte a vyzkoušejte, jak na tom jste a jestli byste tuhle závěrečnou zkoušku zvládli již dnes ;-)

15 Listopad 2014

Více než 50 dostupných testů

Stále pracujeme na tom, aby byl testovací portál English Tests Online pro všechny jeho uživatele co nejvíce přínosný a mimo jiné vám nabídnul co nejvíce různorodých testů.

Nyní je k dispozici již více než 50 aktivních testů na různé gramatické jevy. K dispozici jsou testy všech úrovní, od začátečníků po velmi pokročilé, včetně speciální úrovně "Maturant". Vyzkoušet si můžete klasické doplňovací úlohy, poslechové nebo ilustrační testy nebo si vytvořit test vlastní.

25 Říjen 2014

Překročení 100 použití

Jsme rádi, že o testovací portál English Tests a testy do systému vložené je zájem. První testy překročily hranici 100 spuštění.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme vám hodně úspěchů při testování vašich znalostí z anglického jazyka. Věříme, že vám zdarma dostupné testy pomohou ve vašem vzdělávání.

Pokud byste měli jakékoliv podněty pro vylepšení stávajícího obsahu, tak nás určitě neváhejte kontaktovat. Za každou zpětnou vazbu budeme rádi.

24 Září 2014

Maturitní testy

Navázali jsme spolupráci s Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) - www.cermat.cz. Získali jsme svolení k použití maturitních testů z angličtiny od roku 2010 a již chystáme jejich vložení do systému.

Naším cílem je, abyste se mohli kvalitně připravit k maturitě, testování vás bavilo a hned po dokončení testu jste věděli, kde jste udělali chybu. Díky tomu vás už u maturity nic nepřekvapí. K dispozici jsou testy pro jaro a podzim, ilustrační testy i verze pro sluchově postižené.

10 Září 2014

Spuštěn ostrý provoz

Spustili jsme ostrou verzi online testovacího portálu English Tests. Jsou přístupné všechny sekce a funkce pro žáky, učitele, ale i autory testů.

Pevně věříme, že tento portál plně poslouží všem jeho uživatelům a bude pro všechny velmi užitečný. I vy sami se můžete podílet na jeho vzhledu nebo obsahu. V případě nápadu na vylepšení nebo nalezení chyby nás stačí kontaktovat a v případě nedostatku testů na dané téma se stačí zaregistrovat jako autor a vytvořit si test vlastní.

1 Září 2014

Beta verze

Vše již začíná dostávat tu správnou podobu! Na portále English Tests testujeme vlastní vkládání testů, nastavování plánů, vyhledávání, použití obrázků i zvuků a testování pomocí vložených testů. Po dokončení testů zasíláme certifikáty na osobní e-mailové adresy a sdílíme výsledky s kamarády na Facebooku.

Vylepšujeme ovládání tak, aby bylo co nejvíce intuitivní, přidáváme stále novou funkcionalitu a snažíme se o to, abychom chybovost celého systému snížili na minimum.

19 Srpen 2014

Vložení prvních testů

Již jsme vložili první testy do online testovacího systému a začínáme s intenzivním testováním správnosti veškeré funkcionality a celkového chodu tohoto portálu. Během září plánujeme spuštění ostré verze, která vám již bude plně k dispozici.

Zároveň jsme navázali spolupráci s učiteli anglického jazyka středních a základních škol. Možnost pracovat na obsahu tohoto webu je velmi zaujala a zároveň chtějí systém intenzivně využívat pro výuku a testování znalostí svých žáků.

8 Srpen 2014

Testovací portál v Alfa verzi

A je to tady. První verze online testovacího portálu English Tests je na světě!

Ladíme obsah stránek a funkcionalitu, aby vlastní testování bylo pro všechny uživatele co nejpříjemnější. V tuto chvíli již máme celou veřejnou strukturu plně hotovou a připravujeme tak naplnění portálu prvními anglickými testy.

Zároveň testujeme vkládání obrázků a zvuků přímo do testů, aby bylo testování co nejvíce flexibilní.

23 Červenec 2014

Příprava testů

Právě probíhá shromažďování podkladů pro vytvoření prvních anglických testů různých typů - např.:

  • Velký rozřazovací test sloužící ke zjištění úrovně vašich znalostí angličtiny.
  • Poslechový test, který prověří porozumění mluvenému slovu rodilých mluvčích.
  • Test na osobní zájmena a sloveso být, který bude nejen testovat, ale i prohlubovat vaše znalosti!