English Tests Online Jednoduché otestování znalostí anglického jazyka

Pro učitele

Zdravíme učitele, pedagogy, profesory a všechny ostatní, kteří se rozhodli mít co do činění s anglickým jazykem!

Co vám portál English Tests přináší?

Zjednoduší vám výuku! Ano, tento testovací portál vám zjednoduší život. Ptáte se jak?

Určitě velmi dobře znáte, jak je kolikrát těžké naučit žáky základní gramatickou poučku, například tvary slovesa "být". A proto jsme pro vás rovnou připravili testy na toto sloveso, které nejen že otestují žáka z dané problematiky, ale také mu vysvětlí, proč je daná odpověď dobře či špatně a jaký je správný tvar.

A jak žáky donutit, aby si látku zapamatovali? Jednoduše. Test na danou látku má nachystaných například 25 otázek a každá otázka má až 5 různých možností odpovědí. Pro žáky ale vygenerujete test, který bude obsahovat pouze 15 otázek a 3 odpovědi u každé otázky. Při generování testu se vždy zamíchají jak otázky, tak i odpovědi, takže z jednoho testu vám vznikne několik různých kombinací, které budou vypadat jako nový test, ale přitom se budou týkat stále stejné problematiky. Navíc se vám výsledky této „5 minutovky“ uloží do záznamového archu ve vašem profilu a to i s hodnocením každého žáka.

Jak tedy na to?

Vytvořte si účet učitele - klikněte prosím zde. Zároveň máte přednastavenou možnost, že můžete být i autory testů.
Po registraci si můžete založit vaši vlastní třídu a hned jí naplánovat první test!

Pokud byste si s něčím nevěděli rady, tak jsme pro vás připravili návody, jak na to.

Tip pro vás: zařaďte do třídy i sebe a udělejte si test také. Získáte tím přehled, jak to funguje, a časem se naučíte využívat další možnosti tohoto portálu (např. tvoření testů pro vaše potřeby nebo užší spolupráce s portálem English Tests, tak můžete tvořit testy nejen pro vaši školu, ale i pro širokou veřejnost).

Výhody:

  • jednoduché použití
  • rychlé otestování celé třídy
  • automatické vyhodnocení
  • test je zároveň učební pomůckou
  • ušetření času s opakováním látky
  • testy pro všechny bez ohledu na míru znalostí
  • hotové řešení pro přípravu k maturitě

Pokud byste měli k tomuto testovacímu portálu jakékoliv dotazy, připomínky nebo nápady na vylepšení, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@kvintech.cz nebo telefonním čísle 270 005 525. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu či nápad, který pomůže vám i ostatním ve výuce anglického jazyka.

Plánovat či tvořit nové testy je jednoduché.

Stačí se zaregistrovat a začít…
Registrovat zdarma