English Tests Online Jednoduché otestování znalostí anglického jazyka

Pro žáky

Vítáme vás v systému pro testování znalostí anglického jazyka žáků a studentů. Na rozdíl od školy si můžete tyto testy procházet kdykoliv a kdekoliv se vám zachce, libovolně opakovat a přitom být v pohodě a bez stresu, protože tady vás za špatné výsledky nikdo kárat nebude, ani to neovlivní vaši výslednou známku na vysvědčení. Spíše naopak, díky procvičování si své znalosti angličtiny můžete jedině zlepšit!

Jak na to?

Testování je velmi jednoduché - vyberte si test (můžete si jej zvolit ze seznamu anebo vyhledat podle vámi zadaných kritérií), následně ho spusťte a odpovězte na otázky. Po dokončení testu se můžete podívat na to, jak jste dopadli!

Co mi to přinese?

Záleží na tom, jaký test si spustíte. Pokud si spustíte rozřazovací test (English Level Test), pak zjistíte, na jaké úrovni je vaše angličtina z hlediska znalostí gramatiky. Pokud si spustíte test jako je například na procvičení slovesa "to be", pak zjistíte nejen rozsah svých znalostí v takto úzké oblasti, ale zároveň vám tento test pomůže se danou problematiku naučit - po dokončení testu si můžete zobrazit výsledky, kde u každé odpovědi najdete vysvětlení, proč je zrovna vámi zvolená možnost správně či špatně a v případě špatně zvolené odpovědi je zobrazeno i správné řešení.

Získejte certifikát!

Některé testy vám při dosažení určitého počtu bodů / procentuální úspěšnosti umožní získat certifikát. Například pokud se v rozřazovacím testu dostanete alespoň na základní úroveň (získáte 4 body z 50), tak certifikát získáte. Můžete ho potom odeslat na svůj e-mail nebo třeba sdílet s přáteli na Facebooku.

Chci se podívat na svoje výsledky později…

Všechny testy se ukládají v rámci vašeho účtu. Můžete se přihlásit přímo přes tento testovací systém, Facebook nebo přes váš účet na Seznamu či Googlu. Pokud si chcete vytvořit účet přímo v tomto testovacím systému, tak stačí kliknout zde a zaregistrovat se.

Pokud byste si nevěděli s registrací rady, tak pro vás máme návod.

Tip: Test můžete absolvovat nejen na počítači či notebooku, ale i na tabletu nebo chytrém telefonu! Stačí vám připojení k internetu ;-)

Pokud byste měli k tomuto testovacímu portálu jakékoliv dotazy, připomínky nebo nápady na vylepšení, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@kvintech.cz nebo telefonním čísle 270 005 525. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu či nápad, který pomůže vám i ostatním ve výuce anglického jazyka.